609 733 176
61 221 94 93
koswenda@koswenda.pl

O Nas

Tradycja zobowiązuje

Początki działalności naszej firmy sięgają 1983 roku. Ponad 30 lat na rynku to najlepsze świadectwo, które potwierdza nasza fachowość oraz rzetelność. Pośród wielu „sezonowych” firm nasz zespół od wielu lat umacnia swoją pozycję oraz zdobywa uznanie kolejnych zadowolonych Klientów. Główny profil działalności naszej firmy stanowią usługi budowlane oraz instalacyjne. Pokaźne grono stałych Klientów stanowi dla nas powód do dumy ale także niebywałą motywację.

Zgrany zespół fachowców

Prowadzona przez nas firma opiera się na specjalistach najwyższej klasy. Są wśród nich osoby takie jak monter instalacji poznań a także hydraulik. Istotne jest to, że nie zatrudniamy amatorów a także osób niechętnych do nauki. Wymagamy od siebie bardzo wiele co w prosty sposób przekłada się na jakość świadczonych usług. Jednocześnie w naszym zespole panuje doskonała atmosfera co z pewnością podnosi jakość i efektywność naszej pracy.

Dynamiczny rozwój

Od początków naszej obecności na rynku zmieniło się bardzo wiele. Technologia wykonała milowy krok do przodu a my, nie chcąc zostać w tyle, podążaliśmy za nią. W 2006 roku dokonaliśmy poważnej reorganizacji wraz ze zmianą nazwy firmy na „Zakład Instalacyjno-Budowlany Piotr Koswenda”. Nasza obecność na rynku to nie tylko realizacja kolejnych zleceń ale także nieustanny rozwój. Aby stale poprawiać jakość oferowanych usług musimy poznawać i wdrażać najnowsze technologie. Udział w licznych szkoleniach zaowocował nie tylko podniesieniem umiejętności ale także licznymi certyfikatami, które świadczą o wysokim standardzie jaki możemy zaproponować Klientom.

Przeglądy gazowe Poznań

Doskonaląc dotychczasowe umiejętności dbamy także o wprowadzanie do oferty nowych usług. Już teraz możesz zlecić nam nie tylko podłączenie kuchenki poznań ale także wykonanie projektu instalacji w Twojej firmie. W chwili obecnej, dbając o standard usług dla Klientów indywidualnych, coraz częściej nawiązujemy współpracę z firmami. To kolejny etap rozwoju naszej firmy a jednocześnie bodziec do bardziej wytężonej pracy.
Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w zakładce Oferta.